horizontal_dash_white

Wyjątkowa skuteczność mezoterpii bez znieczulenia. Precyzyjne dawkowanie, dokładnie kontrolowana głębokość iniekcji,  wyniki terapii nieporównywalne z żadną inną metodą aplikacji!

(VITAL INJECTOR 2) color, left angle

Iniekcja Vital Injector 2 ™- najskuteczniejsze dostarczenie substancji w głąb skóry

 

Zabieg polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji regenerującej, odżywczej, nawilżającej itp. Dodatkowe uszkodzenia skóry wywołane iniekcjami (wkłuciami) pobudzają do samoregeneracji oraz pobudzają kolagen.

Jest to bezkonkurencyjny system do wprowadzania substancji w głąb skóry. Zabieg urządzeniem Vital Injector 2 ™ wykonywany jest przy użyciu multi-igły z osłoną bezpieczeństwa (ochrona przed zakażeniami), którą dostarczane są odpowiednio dobrane substancje. Blokada przepływu zwrotnego oraz system vacuum sprawiają, że zabieg jest zupełnie bezbolesny. W związku z tym nie stosuje się żadnego znieczulenia, tak jak w dotychczasowych metodach z zastosowaniem strzykawki lub urządzenia mesogun. Po zabiegu na skórze nie zaobserwowano jakichkolwiek małych uwypukleń, siniaków czy śladów iniekcji. Zaraz po zabiegu można wrócić do normalnego funkcjonowania bez jakiegokolwiek dyskomfortu.

Bądź na bieżąco z nowościami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje i nowe oferty prosto z naszego Centrum!