horizontal_dash_white

Przełomowy system do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz odmładzania twarzy.

EXILIS FOTO

Zobacz efekty:

horizontal_dash

Wyjątkowe efekty są możliwe dzięki zespoleniu dwóch typów energii (prąd High Frequency oraz ultradźwięki). Połączenie to zostało w medycynie estetycznej i kosmetologii wykorzystane po raz pierwszy. Efekty można zaobserwować już po pierwszym zabiegu, choć najlepsze wyniki osiąga się po czterech sesjach. Terapia jest szybka i bezbolesna, nie wymaga rekonwalescencji, zapewnia postępujące, wymierne korzyści i równomiernie rozłożone efekty. EXILIS został wyposażony w najnowocześniejsze systemy kontroli bezpieczeństwa. Dzięki DTC, czyli systemowi kontroli temperatury skóry, możliwy jest jednolity rozkład energii eliminujący powstawanie blizn, natomiast EFC — system kontroli przepływu energii — gwarantuje pełne bezpieczeństwo zarówno pacjenta, jak i osoby przeprowadzającej zabieg.

Zabiegi na twarz dają doskonałe rezultaty redukcji zmarszczek, ujędrnienia skóry i polepszenia produkcji kolagenu. Wykorzystana technologia CRT (COLLAGEN REFILL TECHNOLOGY) remodeluje kolagen, radykalnie poprawia gęstość skóry dzięki procesowi neokolagenezy. Proces leczenia nie jest oparty na absorpcji energii na chromoforach, dzięki czemu jest dostępny dla wszystkich fototypów skóry przez cały rok.

 

Zalety:

• Jedyne urządzenie zapewniające jednoczesne stosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki.
• Rewolucyjny efekt medyczny skojarzonego działania mechanicznego i jednolitego pobudzenia cząsteczek.
• Precyzyjnie ukierunkowane, najbardziej skuteczne i szybkie działanie modelujące.
• Unikalne systemy bezpieczeństwa. Monitoring temperatury w czasie rzeczywistym zapewnia doskonałą kontrolę nad przebiegiem nagrzewania tkanki. Exilis dostarcza maksymalną moc bez występowania dyskomfortu.
• Zmiana chłodzenia w trakcie zabiegu pozwala na oddziaływanie na kolejne warstwy tkanki od najgłębszych, aż do powierzchownych.

Bądź na bieżąco z nowościami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje i nowe oferty prosto z naszego Centrum!