horizontal_dash_white

Pierwsza nieinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej w procedurze bezpiecznej dla skóry. Podwójna skuteczność dzięki innowacyjnemu połączeniu kriolipolizy z elektrostymulacją.

baner fb 2

Kriolipoliza Cryoliposculpt

Jedno z naskuteczniejszych na świecie urządzeń do redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej!

Jedyne na świecie urządzenie łączące zalety kriolipolizy i elektrostymulacji! Oznacza to, że w trakcie jednego zabiegu bardzo kompleksowo zajmujemy się danym obszarem - wymrażamy tkankę tłuszczową jednocześnie zwiększając napięcie skóry.

Urządzenie schładza tkankę tłuszczową do aż -10 stopni C, co skutkuje trwałym uszkodzeniem komórek w obszarze zabiegowym. Zgodnie z badaniami klinicznymi, w trakcie 1 zabiegu możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej nawet do 30% w obszarze działania głowicy.

Co ważne - urządzenie wyposażone jest w 4 głowice do ciała, które mogą działać jednocześnie. W praktyce oznacza to ogromną oszczędność czasu i możliwość wykonania jednocześnie 4 obszarów (np. cały brzuch i boki, ramiona i brzuch itp.).

Zastosowane w urządzeniu najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pozwalają na:

1) zwiększenie skuteczności zabiegu kriolipolizy i redukcję miejscowej tkanki tłuszczowej nawet o 20-30% w stosunku do stanu wyjściowego już po 1 zabiegu

2) natychmiastowy powrót do normalnej, codziennej aktywności

3) możliwość leczenia różnych obszarów otyłości w tej samej sesji

4) wysoki poziom bezpieczeństwa podczas leczenia.

5) przywracanie elastyczności i jędrności skórze

6) zmniejszenie dyskomfortu podczas leczenia.

 

 

Zobacz efekty:

horizontal_dash

Bądź na bieżąco z nowościami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje i nowe oferty prosto z naszego Centrum!