horizontal_dash_white

Nowoczesny, wysokiej klasy ablacyjny laser medyczny o wszechstronnym zastosowaniu w dermatologii, medycynie estetycznej i chirurgii.

laser-FRAX

Laser CO2 Flaming Frax

Flaming FRAX, produkowany przez Metrum Cryoflex, jest nowoczesnym, wysokiej klasy ablacyjnym laserem medycznym o wszechstronnym zastosowaniu w dermatologii, medycynie estetycznej, chirurgii.

Zastosowany w laserze skaner frakcjonujący pozwala na wykonanie szybkich zabiegów ablacyjnych, usuwających mikroelementy uszkodzonej tkanki, czego rezultatem jest głęboki efekt termiczny z minimalną strefą ablacji w miejscu działania lasera. Klasyczne nieablacyjne zabiegi frakcjonujące pozostawiają w skórze tysiące mikrouszkodzeń, z gorącymi resztkami martwej tkanki. Wydzielający się nadmiar ciepła pozostaje w skórze powodując niepotrzebny ból i dyskomfort oraz znacznie przedłużając czas rekonwalescencji. Skaner frakcjonujący lasera ablacyjnego Flaming FRAX usuwa natychmiast gorące pozostałości tkanki ze skóry, zmniejszając ból i przyspieszając efekt końcowy poprzez stymulację, w strefach destrukcji tkanki, produkcji substancji wzrostowych. Po zabiegu, przy pomocy frakcjonującego skanera Flaming Frax, mikrouszkodzenia zamykają się i leczą zdecydowanie szybciej niż w przypadku klasycznych, nieablacyjnych laserów frakcjonujących. W wyniku przeprowadzonego zabiegu otrzymujemy efekt porównywalny z tym, jaki uzyskujemy po wykonaniu głębokiego peelingu chemicznego, ale ze zdecydowanie krótszym czasem gojenia.

Skaner lasera Flaming FRAX może wykonywać kolumny mikrouszkodzeń z jednokrotnym lub wielokrotnym uderzeniem w “punkt“ w dwóch trybach: standardowym (linia za linią) i randomizacyjnym.

Podstawowe zastosowania:

  • redukcja blizn trądzikowych,
  • terapia efektów fotostarzenia – redukcja klasycznej triady objawów: sieci drobnych zmarszczek, drobnych przebarwień oraz poszerzonych porów skórnych na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach,
  • wygładzanie i odmładzanie powierzchni skóry,
  • redukcja zmarszczek,
  • poprawa gęstości skóry poprzez aktywizację produkcji kolagenu typu III (fractional skin resurfacing),
  • redukcja blizn przerostowych (po zabiegach chirurgicznych, po urazach, oparzeniach).

Zobacz efekty:

horizontal_dash
Przed Po
Przed Po
Przed Po

Bądź na bieżąco z nowościami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje i nowe oferty prosto z naszego Centrum!