PL | EN

Spotkanie z blogerką i influencerką Weroniką Król

W zeszłym miesiącu odbyły się u nas dwa spotkania z blogerką i influencerką Weronika Król.

Dziś przedstawiamy relację z tych wydarzeń 🙂  Tematy spotkań związane były ściśle z naszą działalnością i dotyczyły jednych z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej – mezoterapii igłowej i powiększania ust kwasem hialuronowym.

Po wstępnych rozmowach i dzieleniu się doświadczeniami, przeprowadzono pokaz zabiegu z użyciem urządzenia Vital Injector 2. Mezoterapii poddała się organizatorka, Weronika Król, a na efekty nie trzeba było długo czekać! Pani Weronika już 5 minut po zabiegu mogła swobodnie dokończyć konwersację, a jej promienna twarzy i wielkie zadowolenie spowodowało, że reszta naszych gości uwierzyła, że zabieg może być rzeczywiście komfortowy i praktycznie bezbolesny. Było to o tyle ważne, że część Pań poddawało się wcześniej podobnym zabiegom i pomimo zadowolenia z efektów, nie wspominały tego doświadczenia zbyt dobrze!

Spośród naszych gości wylosowaliśmy osoby, które dostały bony podarunkowe do kliniki oraz drobne upominki dla znajomych.

Naszym partnerem była firma Healthy Day – Catering Dietetyczny, która dostarczyła na spotkanie pyszne i zdrowe przekąski.

Bardzo dziękujemy  Healthy Day oraz Weronice Król za odwiedziny i milo spędzony czas!

Zamknij Menu